Zyczenia świąteczne

13 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowo-wigilijne naszego koła. Tak jak co roku obchodziliśmy j...

Podsumowanie Stratoweek

W dniach 28-29 listopada odbyła się tegoroczna edycja projektu Stratoweek. Stratoweek ...

Letnia sesja egzaminacyjna...

SKN Stratolog życzy wszystkim studentom powodzenia podczas egzaminów i zaliczeń w letniej sesj...

  • Zyczenia świąteczne

  • Podsumowanie Stratoweek

  • Letnia sesja egzaminacyjna...

  • Życzenia Wielkanocne 2017...

Zyczenia świąteczne

PDF Drukuj Email
   Piątek, 15 Grudzień 2017 01:03

13 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowo-wigilijne naszego koła. Tak jak co roku obchodziliśmy je w sposób tradycyjny, dzieląc się opłatkiem i przygotowując tradycyjne wigilijne potrawy. Podczas spotkania poznaliśmy nowego opiekuna naszego koła, dr Damiana Kaźmierczaka, który pod czujnym okiem dr Jakuba Marszałka wdraża się w życie naszego koła. Nie zabrakło również prezentów dla członków koła. Prezes SKN Stratolog Agnieszka Piotrowska wręczyła wszystkim kalendarze z logiem koła

 
Jesteś tutaj: